Trochę o Żłobku

 

„Bajkowa Kryjówka" mieści się na osiedlu „Podolszyce" przy ul. Zbożowej 7 w nowoczesnym budynku „Forum Biznesu" spełniającym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Całkowita powierzchnia placówki to aż 541m2. Dzieci mają do dyspozycji przestronne, pełne światła i barw pomieszczenia. Nasze przedszkole to trzy duże sale dydaktyczne, żłobek to również trzy sale w tym jedna mniejsza, z łóżeczkami przeznaczona wyłącznie na sen naszych Maluszków.

Całe wyposażenie „Bajkowej Kryjówki" posiada atesty i certyfikaty i zostało starannie wybrane spośród szerokiej oferty produktów z przeznaczeniem dla dzieci: zarówno meble, zabawki jak i nowoczesne gry edukacyjne i pomoce dydaktyczne. Nasze meble są nie tylko estetyczne, ale też spełniają zasady ergonomii. Zabawki są nie tylko kolorowe, ale przede wszystkim wzbudzają zainteresowanie dziecka i stymulują jego rozwój. Pomoce dydaktyczne i gry edukacyjne dostosowane do wieku i możliwości dziecka pozwalają mu na twórczą i kreatywną zabawę.

Staraliśmy się, by wnętrza wszystkich naszych sal dawały dzieciom komfort i poczucie bezpieczeństwa, jak również rozwijały ich wrażliwość estetyczną. Dlatego też dekoracje pomieszczeń nie przytłaczają nadmiarem i krzykliwością.

Posiadamy salę wielofunkcyjną- do gimnastyki, rytmiki, tańca i zajęć dodatkowych, jak również własny plac zabaw z bezpośrednim wyjściem z każdej z sal, zapewniający bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu.

Cały lokal „Bajkowej Kryjówki" przygotowany jest zgodnie z wymogami Powiatowego Sanepidu i Państwowej Straży Pożarnej.

Posiadamy własną kuchnię, która zapewnia dzieciom smaczne i zdrowe posiłki. Ważne jest dla nas by była ona wizytówką „Bajkowej Kryjówki". Potrawy są nie tylko smaczne, lecz także urozmaicone i atrakcyjne dla dzieci. Planowanie posiłków poddajemy określonym regułom zdrowotnym, higienicznym, estetycznym i ekonomicznym.

Nasza kadra to kreatywni, wykształceni nauczyciele i specjaliści, realizujący swoją pasję właśnie w „Bajkowej Kryjówce"!!