Kim jesteśmy i co robimy?


„Bajkowa Kryjówka" mieści się na osiedlu „Podolszyce" przy ul. Zbożowej 7 w nowoczesnym budynku „Forum Biznesu" spełniającym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Całkowita powierzchnia placówki to aż 541m2. Dzieci mają do dyspozycji przestronne, pełne światła i barw pomieszczenia. Nasze przedszkole to trzy duże sale dydaktyczne, żłobek to również trzy sale w tym jedna mniejsza, z łóżeczkami przeznaczona wyłącznie na sen naszych Maluszków.

Całe wyposażenie „Bajkowej Kryjówki" posiada atesty i certyfikaty i zostało starannie wybrane spośród szerokiej oferty produktów z przeznaczeniem dla Dzieci: zarówno meble, zabawki jak i nowoczesne gry edukacyjne i pomoce dydaktyczne. Nasze meble są nie tylko estetyczne, ale też spełniają zasady ergonomii. Zabawki są nie tylko kolorowe, ale przede wszystkim wzbudzają zainteresowanie Dziecka i stymulują jego rozwój. Pomoce dydaktyczne i gry edukacyjne dostosowane do wieku i możliwości Dziecka pozwalają mu na twórczą i kreatywną zabawę.

Staraliśmy się, by wnętrza wszystkich naszych sal dawały Dzieciom komfort i poczucie bezpieczeństwa, jak również rozwijały ich wrażliwość estetyczną. Dlatego też dekoracje pomieszczeń nie przytłaczają nadmiarem i krzykliwością.

Posiadamy salę wielofunkcyjną- do gimnastyki, rytmiki, tańca i zajęć dodatkowych, jak również własny plac zabaw z bezpośrednim wyjściem z każdej z sal, zapewniający bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu.

Cały lokal „Bajkowej Kryjówki" przygotowany jest zgodnie z wymogami Powiatowego Sanepidu i Państwowej Straży Pożarnej.

Nasza kadra to kreatywni, wykształceni nauczyciele i specjaliści, realizujący swoją pasję właśnie w „Bajkowej Kryjówce"!!

Naszym Dzieciom zapewniamy:

  1. Wszechstronny rozwój. 

  2. Kładziemy duży nacisk na rozwijanie twórczej postawy człowieka. 

  3. Aktywne działanie i samorealizację poprzez uczestnictwo w różnych zajęciach ruchowych i intelektualnych. 

  4. Kompetentnych, kreatywnych i życzliwych wychowawców. 

  5. Codzienny kontakt z językiem angielskim. Naszym zdaniem zabawa jest najważniejszym elementem w procesie nauczania języka angielskiego. Spotkania Dzieci z językiem obcym w naszym przedszkolu dadzą im mnóstwo radości i lepszy start w szkole. 

  6. Dużą dozę gimnastyki ogólnorozwojowej i zajęć zdrowotno-ruchowych oraz tańca. 

  7. Planujemy dużo wycieczek. Chętnie przybliżymy naszym Przedszkolakom świat przyrody. Będziemy starać się pokazać, że mały człowiek może zrobić dla świata wiele dobrego. 

  8. Opiekę logopedy i psychologa, by jak najlepiej wspierać rozwój Dziecka.

  9. Smaczne i zdrowe posiłki przygotowywane w NASZEJ KUCHNI. Ważne jest dla nas by była ona wizytówką „Bajkowej Kryjówki". Potrawy są nie tylko smaczne, lecz także urozmaicone i atrakcyjne dla Dzieci. Planowanie posiłków poddajemy określonym regułom zdrowotnym, higienicznym, estetycznym i ekonomicznym.

  10. Zajęcia adaptacyjne dla Dzieci, które pierwszy raz przekraczają próg przedszkola.